DSCF2Pensjonariusze Domu Pomocy Społecznej w Mokrzyszowie wraz z opiekunką panią Emilią, 13 października 2017 roku odwiedzili Filię nr 4. Już na wstępie wiele radości gościom biblioteki sprawiło odszukanie własnych prac plastycznych wyeksponowanych w KĄCIKU TWÓRCZOŚCI NASZYCH CZYTELNIKÓW.

 

Jak przystało na jesienne spotkanie czytelnicze w bibliotece, kierowniczka filii Beata Grabska przeczytała bajkę, pt. „ Rządy pani Jesieni”, po czym zaprosiła wszystkich do zaczarowanego drzewa, z którego można było zrywać kartonowe kolorowe liście kryjące zagadki o tematyce jesiennej. W programie zajęć były również jesienne kolorowanki, które pensjonariusze wykonali bardzo starannie.

Za aktywny udział w bibliotecznych zajęciach wszyscy uczestnicy otrzymali słodycze ufundowane przez przewodniczącego Osiedla, pana Mariana Kołodzieja oraz proboszcza parafii Chrystusa Dobrego Pasterza, ks. Wojciecha Adamczyka.

Miłym akcentem spotkania był przepiękny jesienny bukiet kwiatów podarowany pani Beacie oraz wzajemna obietnica szybkiego spotkania w bibliotece.