plakat2

Zapraszamy, 21.11 b.r. o godz. 17.00, na spotkanie z Włodzimierzem Kłaczyńskim i promocję najnowszej powieści p.t. "Wnucek".

Włodzimierz Kłaczyński – pisarz, z zawodu lekarz weterynarii. Autor powieści i dzienników, po które ciągle sięgają czytelnicy. Za debiut uważa się „Popielec” (1981 r.) – powieść, która bardzo szybko zyskała popularność. Na jej podstawie Telewizja Polska zrealizowała serial Następnie ukazały się „Wronie pióra” i „Anioł się roześmiał”.

 

Były też niezwykle popularne wspomnienia weterynarza „I pies też człowiek” oraz „I kot ma duszę”. W 2015 roku ukazał się cykl powieści historycznych „Miejsce”, w 2013 roku ukazał się wywiad rzeka „ Zobaczyć rzeczywistość” przeprowadzony przez Janusza Termera. Wśród dorobku literackiego Włodzimierza Kłaczyńskiego są również utwory sceniczne i powieści radiowe.

Wnucek” to rodzaj monodramu ...” bo takim jest w istocie książka, którą oddaję w ręce czytelników - pisze w posłowiu autor- Pisarz nie może być tabula rasa i przeżycia jakie były jego udziałem wywieraja na nim ( przynajmniej na mnie) niezatarte piętno.

plakat2