DSCN2070m

W dniach od 4 do 14 maja 2021r. w ramach obchodów XVIII Tygodnia Bibliotek, odbył się, zorganizowany przez Oddział dla dzieci Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu, konkurs plastyczny pt.” Książki potrzebne od zaraz”. Do udziału w nim zaproszeni zostali wszyscy najmłodsi czytelnicy.

Celem konkursu było zachęcenie dzieci do odwiedzenia biblioteki, wypożyczenia i przeczytania książek oraz do tworzenia i zaprezentowania swoich prac plastycznych.

Zgodnie z Regulaminem konkursu Komisja przyznała :

I nagrodę dla Emilii Filewicz,

II nagrodę dla Marii Filewicz.

Wyróżnienia otrzymali :Aleksandra Buczek, Dorian Ciepiela, Maja Konopka, Natalia Kruk.

Laureatom konkursu wręczono upominki rzeczowe oraz dyplomy.

Nagrodzone i wyróżnione prace można obejrzeć na stronie Miejskiej Biblioteki Publicznej, Facebooku oraz na wystawie w oknach Oddziału dla dzieci Biblioteki Głównej, ul. Szeroka 13 w Tarnobrzegu.