czytelnik2022mMiejska Biblioteka Publiczna im. dr. M. Marczaka ogłasza kolejną edycję – trwającego przez cały rok – konkursu ”Czytelnik Roku”, którą podobnie jak w ubiegłych latach swym patronatem honorowym objął Prezydent Miasta Tarnobrzega Dariusz Bożek.  Konkurs ma charakter otwarty i przeznaczony jest dla wszystkich czytelników Biblioteki Głównej oraz filii bibliotecznych posiadających kartę biblioteczną, a polega na wypożyczeniu i przeczytaniu, jak największej liczby książek i audiobooków.

Konkurs na „Czytelnika Roku” 2022 roku został wzbogacony o dwie kategorie – dla osób od 70 roku życia oraz dla najmłodszych do lat 5, w której przyznana zostanie także nagroda dla „Czytającego Rodzica”. Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem konkursu oraz klauzulą informacyjną, a także do odwiedzania bibliotek i korzystania z jej zbiorów.

Klauzula informacyjna konkursu Czytelnik Roku 2022