Kubuś Puchatek2023m

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu zaprasza na spotkanie z Kubusiem Puchatkiem i jego przyjaciółmi, bohaterami ukochanych od pokoleń książek A. A. Milne – Kubuś Puchatek oraz Chatka Puchatka. Wystawa przypomina o kultowych już postaciach znanych z animowanego serialu o bohaterach Stumilowego Lasu ale także jest sentymentalnym powrotem do nastrojowych, czarno-białych ilustracji Ernesta Howarda Sheparda

Na ekspozycji przygotowanej przez Muzeum Dobranocek w Rzeszowie zaprezentowane zostały między innymi: plansze edukacyjne przygotowane w językach: polskim, angielskim i ukraińskim, oryginalne folie animacyjne przedstawiające bohaterów serialu, wydawnictwa, karty pocztowe, figurki, zabawki oraz wiele przedmiotów codziennego użytku budzących uśmiech wielbicieli serialu.

W Dniu Dziecka rozpoczynamy prezentację wystawy „Kubuś Puchatek i przyjaciele”. Wszystkich młodszych i starszych wielbicieli Puchatka zapraszamy od 1 czerwca do 30 sierpnia 2023 roku, do sali odczytowej Miejskiej Biblioteki Publicznej przy ul. Szerokiej 13 w Tarnobrzegu, w godz. od 10. 00 do 16.30.

Kubuś Puchatek2023