Filia Nr 1 - osiedle Serbinów, ul. M. Dąbrowskiej 31 A,

kierownik - Iwona Ziemba tel. 15 823-42-55, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

agendy:

oddział dla dzieci z czytelnią e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

wypożyczalnia dla dorosłych z czytelnią e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

odział muzyczno-fonograficzny z czytelnią prasy e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 2 - osiedle Siarkowiec, ul. Kopernika 5, 

kierownik - Alina Byczek, tel. 15 822-21-74, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

agendy:

wypożyczalnia dla dorosłych, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

oddział dla dzieci, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 3 - osiedle Miechocin, ul. Krzywa 2,

kierownik - Edyta Szeląg, tel. 15 822-32-08, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 4 - osiedle Mokrzyszów, ul. Sienkiewicza 213,

kierownik - Beata Grabska, tel. 15 822-73-82, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 5 - osiedle Wielowieś, ul. Warszawska 310 B,

kierownik - mgr Sylwia Bornos, tel. 15 822-05-13, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 6 - osiedle Sobów, ul. Kościelna 3,

kierownik - Alina Kasztelewicz, tel. 15 822-07-43, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 7 - osiedle Dzików, ul. Konfederacji Dzikowskiej 20,

kierownik - Marlena Średzińska, tel. 15 822-23-27, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Filia Nr 8 - osiedle Przywiśle, ul. Kosmonautów 4,

kierownik - mgr Beata Mazur, tel. 15 822-76-01, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.