Osiedle Mokrzyszów

środa- 9.00 - 17.00
czwartek, piątek- 10.00 - 18.00

Zbiory:03

• bogata oferta literatury pięknej dla dzieci, młodzieży i dorosłych,
  • lektury szkolne i ich opracowania,
  • literatura naukowa i popularnonaukowa,
  • encyklopedie, słowniki, leksykony i informatory
Ogółem zbiory filii na dzień 31 grudnia 2017 r. liczą 15153 wol., w tym 7029 wol. literatury pięknej dla dorosłych, 5363 wol. literatury pięknej dla dzieci, 2761 książek popularnonaukowych.

Filia udostępnia 6 tytułów prasy bieżącej.

Usługi:

• udostępnianie książek i prasy na zewnątrz,
  • udostępnianie zbiorów na miejscu w Czytelni, dysponującej 6 miejscami dla czytelników,
  • udzielanie informacji bibliotecznych, rzeczowych, bibliograficznych w oparciu o warsztat informacyjny: katalogi on-line dla całości zbiorów
  • możliwość korzystania z dostępu do komputera, Internetu , katalogów on-line MBP, wydruku materiałów - opłata zgodnie z cennikiem MBP.
  • szeroka oferta edukacyjna dla dzieci i młodzieży: lekcje biblioteczne, różnorodne konkursy, spotkania z twórcami kultury, imprezy czytelnicze.

Zasady korzystania z usług Biblioteki określa Regulamin Udostępniania Zbiorów Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu dostępny w Filii.