plakatmysliwiec

Bogdan Myśliwiec, tarnobrzeski fotograf i fotoreporter. Obserwator życia i dokumentalista. Laureat wielu konkursów fotograficznych, zarówno w kraju jak i za granicą. Autor i współautor kilkudziesięciu wystaw a także publikacji o Tarnobrzegu. W ostatnim czasie, wraz z ekipą Stowarzyszenia Pakuj Plecak zawędrował do Indii, Maroka i Wenecji. 

Pobyt w Wenecji przypadł na czas, gdy miastem zawładnęły maski, kostiumy, maszkarony i konfetti czyli jednym słowem karnawałowe szaleństwo. I z tej wyprawy, tak jak i z poprzednich, pan Bogdan przywiózł setki fascynujących zdjęć. Prezentowane na wystawie "Karnawał w Wenecji 2018" fotografie Bogdana Myśliwca doskonale odzwierciedlają niepowtarzalną atmosferę miasta, gdzie przez 10 dni z rzędu dominuje feeria barw, taniec i szalona radość. Niejednokrotnie przeciskając się przez tysięczne tłumy turystów, okiem obiektywu łowił niepowtarzalne chwile czy gesty aktorów.

Podczas wernisażu, 16 marca b.r., Bogdan Myśliwiec zaprezentował swoje niesamowite, oddające pełny jego profesjonalizm, zdjęcia i opowiedział o tym największym i najpopularniejszym w Europie karnawale. Przygotowana na tę okazję przez Dolinę Smaku degustacja włoskich potraw dopełniła magiczny klimat wernisażu.

plakat