bkf3m

Od października 2018 roku Oddział muzyczno-fonograficzny Filii nr 1 może pochwalić się nową ofertą kulturalną. Są to projekcje filmów dla dzieci, młodzieży i dorosłych. W ramach umowy zawartej z Motion Picture Licensing Company, biblioteka wykupiła Parasol Licencyjny MPLC, który pozwala organizować pokazy filmowe.

Dzięki Parasolowi możemy legalnie prezentować naszym użytkownikom ciekawe filmy największych hollywoodzkich wytwórni, takich jak: Walt Disney Pictures, 20th Century Fox, MGM,Universal Pictures, Warner Bros, Paramount Pictures i wielu innych. Wszystkich miłośników kina i nie tylko, zapraszamy w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca na filmową podróż po perłach światowej kinematografii. Natomiast dla najmłodszych przygotowaliśmy Bajkowe Poranki i spotkania z ulubionymi filmowymi bohaterami. Terminy spotkań do uzgodnienia – telefonicznie 15 823-42-55 lub na miejscu w Filii nr 1.

Wstęp na wszystkie projekcje jest bezpłatny.

bkf3