1632217085mMiejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu po raz kolejny otrzymała ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego dotację na zakup nowości wydawniczych w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025. Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych. Kierunek interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych.

Z satysfakcją informujemy, że w tym roku nasze dofinansowanie jest o 2600 zł wyższe i wynosi 47 600 zł a całkowita wartość zadania zamyka się kwotą 136 000 zł. Dofinansowanie zapewni nam jeszcze więcej książkowych nowości, które z pewnością ucieszą zarówno tych młodszych, jak i dorosłych czytelników. Zadanie Biblioteka zobowiązana jest zrealizować do 30 listopada 2022 roku. Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych zbiorów na bieżąco wzbogacanych o nowe tytuły. Zachęcamy również naszych czytelników do aktywnego uczestnictwa w kształtowaniu zasobów Biblioteki i składania swoich propozycji zakupu bezpośrednio u bibliotekarza lub wysyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej Biblioteki.

belka

Nazwa zadania: „Dofinansowania dla bibliotek publicznych na zakup nowości wydawniczych oraz usługi zdalnego dostępu do książek formatach e-booków i/lub audiobooków i/lub synchrobooków – Priorytet 1, Kierunek interwencji 1.1 w ramach NPRCz 2.0”.