program 1mFerie już za kilka dni. Zatem, zapraszamy do udziału w wirtualnych zabawach, które odbywać się będą na funpage’u Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. M. Marczaka w Tarnobrzegu. Tegoroczna akcja pt. „Psiaki i kociaki to nie tylko pluszaki” skoncentrowana będzie wokół zwierzątek: kotków, piesków, koni i wilków. W programie znajdą się zwierzątkowe zagadki, edukacyjne escape roomy, ciekawe prezentacje książek i nietypowe głośne czytania z użyciem rekwizytów.

Wielbicieli zimowych prac plastycznych zachęcamy do udziału w konkursach plastycznych organizowanych przez Filię nr 3 oraz Filię nr 7. Dodatkowo, dzieci do lat 10-ciu, które w pierwszym tygodniu ferii odwiedzą Bibliotekę Główną bądź wybraną filię będą mogły wypożyczyć tajemnicze pakiety książek z niespodzianką. Zapraszamy do bibliotek oraz na facebooka Biblioteki. Wszystkim łowcom przygód życzymy udanej zabawy.