podsumowaniekonkursumW Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Michała Marczaka, 16 grudnia 2019 roku, wręczono nagrody laureatom konkursu fotograficznego „Chwila z książką”. Jury konkursu w składzie Mariola Gadowska – Kasprzyk- plastyk MBP, Monika Sadkowska – kierownik Działu udostępniania zbiorów, informacji i promocji oraz przewodniczący Bogdan Myśliwiec, zgodnie z regulaminem przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

I miejsce – Mariusz Dyszlewski za zdjęcia zatytułowane „Relax” i „Na dobranoc”, II miejsce – Krystyna Pałys za zdjęcia zatytułowane „Rozgrzewka przed wyzwaniem”, Czelendż w sepii”, III miejsce – Dominika i Bartłomiej Fąfara za cykl zdjęć pod tytułem „Książkowym statkiem poza horyzonty” oraz wyróżnienia – Dorocie Witas za zdjęcie pod tytułem „Nic mi więcej nie potrzeba” i Mikołajowi Gwoździowskiemu za zdjęcie „Per libro ad astra”. Po części oficjalnej Bogdan Myśliwiec, znany tarnobrzeski fotograf i fotoreporter, laureat wielu nagród w konkursach fotograficznych organizowanych w kraju i za granicą, uczestnik wypraw podróżniczo-fotograficznych organizowanych przez stowarzyszenie „Pakuj Plecak”, twórca i współtwórca wielu wystaw a także autor wydawnictw albumowych opowiedział o swojej pracy i pasji jaką jest fotografia. Jako fotoreporter Echa Dnia i Super Nowości uczestniczył w wielu zabawnych sytuacjach, zbiegach okoliczności i…. niefortunnych zdarzeniach, które nie zawsze miały dobre zakończenie. Zaprezentował również fotografie, które wywoływały wśród słuchaczy duże rozbawienie. Ostatnim elementem spotkania była prezentacja kilkunastu unikatowych fotografii z Meksyku.

podsumowaniekonkursu