Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa PDF Drukuj Email

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka otrzymała:

2014 rok 2 dotacje celowe w ramach dofinansowania zadań Programu Biblioteki Narodowej :

• Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" - dotacja w wysokości 31500,00 zł,
  • Priorytet 2 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek publicznych zgodnie z potrzebami partnerskich bibliotek szkolnych” - Gimnazjum Nr 3 im. por. Jana Sarny, Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Stanisława Piętaka, Szkoła Podstawowa Nr 10 im. Janusza Korczaka - dotacja w wysokości 6450,00 zł.

2015 rok dotacja celowa w ramach dofinansowania zadań z Programu Biblioteki Narodowej:

• Priorytet 1 „Zakup nowości wydawniczych do bibliotek" - dotacja w kwocie 39000,00 zł

2016 roku dotacja celowa w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa