Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Wystawa "Pastele i akwarele" Darii Krzyżanowskiej PDF Drukuj Email
czwartek, 30 marca 2017 00:00

Powiększ!

Daria Krzyżanowska, 19-letnia autorka prezentowanych w Galerii „Okno” prac jest tarnobrzeżanką. Jest to jej pierwsza indywidualna wystawa. Lubi rysować pastelami i malować akwarelą.

Tematem są portrety, pejzaże, architektura, martwa natura. Zaczęła rysować już w szkole podstawowej. Uczestniczyła w zajęciach plastycznych w Tarnobrzeskim Domu Kultury. Jej prace można było zobaczyć na zbiorowych prezentacjach twórczości tarnobrzeskich twórców w bibliotece i domu kultury. Brała udział w wielu konkursach plastycznych. Obecnie studiuje historię na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją pasję – rysowanie i malowanie rozwija w wolnym czasie.

Wystawę „Pastele i akwarele Darii Krzyżanowskiej” w Galerii można oglądać od 24 marca do 13 kwietnia 2017 r.

Powiększ!