Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Wszystkie drogi prowadzą do książki PDF Drukuj Email

Powiększ!

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu od 22 do 31 maja b.r. realizuje zadanie "Wszystkie drogi prowadzą do książki". W jego bogatym programie znajdują się spotkania autorskie z Joanną Krzyżanek,  Łukaszem Zabdyrem, Ewą Stadtmüller, o. Leonem Knabitem i Wojciechem Bonowiczem.

Przeprowadzone zostaną również, między innymi,  dyskusja nt. czytania i doboru książek dla całej rodziny, spotkanie z Dorotą Kozioł i maraton czytania bajek dla dzieci. Prawie przez miesiąc czynna będzie wystawa „Książki dla całej rodziny”, na której swój dorobek wydawniczy zaprezentuje Wydawnictwo Diecezjalne w Sandomierzu. W dniach 24-25 maja odbędzie się kiermasz książek Wydawnictwa Diecezjalnego oraz autorów biorących udział w spotkaniach, warsztatach z najmłodszymi czytelnikami.

Spotkania z literaturą odbędą się w ramach Programu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego 2017 - Promocja czytelnictwa. Zadanie „dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego”.