Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Wszystkie drogi prowadzą do książki - 22 - 31 maja 2017 - Maraton czytania bajek PDF Drukuj Email

Powiększ!

Maraton czytania bajek Doroty Kozioł "Dzieci - Dzieciom", to kolejna impreza czytelnicza zorganizowana w dniu 29 maja, w ramach projektu "Wszystkie drogi prowadzą do książki". Maraton uroczyście rozpoczęła sama autorka i przeczytała swoją ulubioną legendę "Jak Halina Krępianka Sandomierz uratowała".

Kolejne legendy oraz bajki czytały już tylko dzieci. Czytanie nie sprawiło nikomu problemu, wszyscy uczestnicy poradzili sobie doskonale i w niecałe 2 i pół godziny przeczytali 17 utworów. Maraton, w ogródku Biblioteki, zgromadził liczną grupę uczestników. Publiczność się zmieniała - pojawiali się nowi chętni, by posłuchać czytanych bajek, przystawali również przechodnie, by pokibicować czytającym. Wszyscy uczestnicy Maratonu otrzymali pamiątkowe Certyfikaty uczestnictwa w Maratonie.

Powiększ!