Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Promocja tomiku poezji Iwony Brania PDF Drukuj Email

Powiększ!

W ramach cyklu Debiuty, 13 lipca w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. Michała Marczaka w Tarnobrzegu, swój pierwszy tomik poezji „Niczyja” zaprezentowała pani Iwona Brania.

Na spotkaniu, wśród licznego grona przyjaciół, obecni byli także  przedstawiciele  stalowowolskiego Stowarzyszenia Literackiego „Witryna” -  Agnieszka Bulicz, prezes oraz jej zastępca i wydawca - Kazimierz Linda. Podczas spotkania wybrane wiersze autorki zaprezentowała Wioletta Wojtkowiak  oraz aktorzy Teatru Czwartek: Iwona Ćwik i Mateusz Załuska. Dopełnieniem wieczoru był krótki koncert wiolonczelowy w wykonaniu Wiktorii Sasieli, uczennicy Państwowej Szkoły Muzycznej II w Stalowej Woli.

Powiększ!

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka zaprasza na kolejne spotkanie z cyklu „Debiuty”. Tym razem 13 lipca b.r. pani Iwona Brania zaprezentuje swój debiutancki tomik poezji  p.t. „ Niczyja” .