Miejska Biblioteka Publiczna im.dr.Michała Marczaka w Tarnobrzegu

Zapraszamy do

TARNOBRZESKIEJ BIBLIOTEKI CYFROWEJ

Więcej...

 
Wszystkie drogi prowadzą do książki - 22 - 31 maja 2017 PDF Drukuj Email

Powiększ!


W poniedziałek, 22.05. br., odbyły się pierwsze imprezy zorganizowane przez Miejską Bibliotekę Publiczną w ramach programu "Wszystkie drogi prowadzą do książki", dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Więcej…
 
Wszystkie drogi prowadzą do książki PDF Drukuj Email

Powiększ!


Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu od 22 do 31 maja b.r. realizuje zadanie "Wszystkie drogi prowadzą do książki". W jego bogatym programie znajdują się spotkania autorskie z Joanną Krzyżanek,  Łukaszem Zabdyrem, Ewą Stadtmüller, o. Leonem Knabitem i Wojciechem Bonowiczem.

Więcej…
 
Kiermasz książek PDF Drukuj Email

Powiększ!


W ramach realizowanego przez Miejską Bibliotekę Publiczną zadania „Wszystkie drogi prowadzą do książki”, dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, zapraszamy w dniach 24.05 - 25.05 na kiermasz książek Wydawnictwa Diecezjalnego w Sandomierzu.

Więcej…
 
Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego PDF Drukuj Email
sobota, 01 lipca 2017 00:00

Powiększ!

 

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu realizuje w roku bieżącym 2 zadania w ramach Programów Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego ogłoszonych na 2017 rok. Dofinansowanie ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego uzyskały zadania w ramach programów:

Więcej…
 
Tarnobrzeg w starej fotografii PDF Drukuj Email
piątek, 19 maja 2017 00:00

Powiększ!


W związku z obchodami kolejnej już 424 rocznicy nadania praw miejskich Tarnobrzegowi, w galerii „Okno”, od 18 maja prezentowana jest wystawa „Tarnobrzeg w starej fotografii”.

Więcej…
 
Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj Email
czwartek, 18 maja 2017 00:00

Powiększ!


Jak co roku, od 8 do 15 maja, włączyliśmy się do obchodów Tygodnia Bibliotek. Tegoroczna, XIV edycja ogólnopolskiego programu promującego czytelnictwo i bibliotekę, obchodzona była pod hasłem „Biblioteka. Oczywiście!”. Z tej okazji w Bibliotece Głównej i 8 jej filiach odbyło się 26 różnych wydarzeń czytelniczych pokazujących bibliotekę jako instytucję, która zaspokaja różnorodne potrzeby w zakresie uczestnictwa w kulturze.

Więcej…
 
Regulamin konkursu "Czytelnik Roku 2017" PDF Drukuj Email
Powiększ!

Kolejny już raz zapraszamy naszych czytelników do rywalizacji o tytuł „Czytelnika Roku”.  W konkursie udział może wziąć każdy, kto posiada kartę biblioteczną i korzysta ze zbiorów Biblioteki. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem i udziału w konkursie.

 
Jak rozmawiać trzeba z psem PDF Drukuj Email
poniedziałek, 15 maja 2017 00:00

Powiększ!


W ramach obchodów „Tygodnia Bibliotek” 9 maja 2017 r. w Filii nr 1 MBP w Tarnobrzegu odbyło się spotkanie z Panią Agnieszką Wilamowską z Tarnobrzeskiego Stowarzyszenia „Chrońmy Zwierzęta”, na które zostali zaproszeni uczniowie II klasy ze Szkoły Podstawowej nr 10.

Więcej…
 
Patriotycznie w Bibliotece PDF Drukuj Email
wtorek, 09 maja 2017 00:00

Powiększ!


W Bibliotece Głównej 4 maja dla uczniów z kl. III , IV i V Publicznej Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. Jana Pawła II w Tarnobrzegu zorganizowano lekcje biblioteczne, poświęcone majowym świętom tj. Dniu Flagi Rzeczpospolitej Polskiej oraz Konstytucji 3 Maja.

Więcej…
 
Maraton czytania bajek "Dzieci - dzieciom" PDF Drukuj Email
piątek, 05 maja 2017 00:00
Więcej…
 
Światowy Dzień Ziemi w Filii nr 1 PDF Drukuj Email
piątek, 28 kwietnia 2017 00:00

Powiększ!


„Dbajmy o naszą planetę Ziemię” to cykl lekcji bibliotecznych, które poprowadziły bibliotekarki oddziału muzyczno-fonograficznego Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej. W związku z obchodami Międzynarodowego Dnia Ziemi przypadającego corocznie 22 kwietnia przeprowadzone zostały trzy lekcje: 24 kwietnia dla uczniów Zespołu Szkół Specjalnych, natomiast 25 i 26 kwietnia dla klas II Szkoły Podstawowej nr 10.

Więcej…
 
Tydzień Bibliotek – XIV edycja: Biblioteka. Oczywiście! PDF Drukuj Email
czwartek, 27 kwietnia 2017 00:00

Powiększ!

 

Tradycyjnie, w dniach od 08 do 15 maja, obchodzony jest Tydzień Bibliotek ustanowiony w 2003 roku przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich. W roku bieżącym obchodzimy XIV edycję święta bibliotekarzy i bibliotek, której hasłem przewodnim jest „Biblioteka. Oczywiście!”.

Więcej…
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL
Naszą witrynę przegląda teraz 79 gości 
Użytkowników : 2
Artykułów : 1036
Odsłon : 1136564