plakat 2019 portal sprzedazZa tegorocznym  hasłem Tygodnia Bibliotek  „# biblioteka” kryją się ludzie, zbiory i wydarzenia świadczące o tym, że biblioteka jest instytucją  nowoczesną i korzystającą z najnowszych  technologii. Promowanie biblioteki opatrzone znakiem # ułatwia potencjalnym użytkownikom dotarcie do jej usług i zasobów. Hasztag porządkuje i wyróżnia, a przede wszystkim podkreśla szczególne znaczenie biblioteki w systemach informacyjnych.

Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu przygotowała szereg imprez z zakresu edukacji czytelniczej i literackiej. Każda zawarta w książce myśl pobudza wyobraźnię, uczy myślenia, poszerza wiedzę,  dlatego też większość naszych propozycji  ukierunkowana jest na  poszukiwanie źródeł, z których możemy ją czerpać.

tydzien popr