UWAGA!

PRZEPRASZAMY

all4web

Katalogi on-line Mak+:

Miejska Biblioteka Publiczna im.dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu i filie - Razem

Miejska Biblioteka Publiczna im.dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu Centrala

MBP Filia Nr 1 osiedle Serbinów

MBP Tarnobrzeg Filia Nr 1 - Audiobooki i Czytaki

MBP Tarnobrzeg Filia nr 2 - osiedle Siarkowiec

MBP Tarnobrzeg Filia Nr 3osiedle Miechocin

MBP Tarnobrzeg Filia nr 4osiedle Mokrzyszów

MBP Tarnobrzeg Filia nr 5osiedle Wielowieś

MBP Tarnobrzeg Filia Nr 6osiedle Sobów

MBP Tarnobrzeg Filia nr 7osiedle Dzików

MBP Tarnobrzeg Filia Nr 8osiedle Przywiśle

Elektroniczne bazy danych Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. M. Marczaka dostępne w Czytelni  Głównej:

Baza artykułów prasowych za lata 1999-2016   zawiera  ponad 43 tys. opisów artykułów  z czasopism znajdujących się w czytelni MBP,  które dotyczą problemów gospodarczych, społecznych, kulturalnych,  recenzji książek i filmów.

Baza artykułów dotyczących regionu za lata  2000 – 2009  zawiera opisy dotyczące zagadnień gospodarczych, kulturalnych i społecznych Podkarpacia.  Liczy 27 500 opisów.

Baza dokumentów życia społecznego – obejmuje ponad 6 600 opisów z  gromadzonych w bibliotece  publikacji dokumentujących wydarzenia, pracę instytucji i samorządu Tarnobrzega (informatory, biuletyny, zaproszenia, plakaty).

Internetowy przewodnik po serwisach tematycznych WWW