plakatwieczormW ostatnim dniu prezentacji wystawy „Są kolory i odcienie”, 15 listopada 2019 roku, w Miejskiej Bibliotece Publicznej im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu odbył się „Wieczór z malarstwem i poezją”, w trakcie którego swój dorobek twórczy zaprezentowali członkowie dwóch sekcji, literackiej i plastycznej Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Tarnobrzegu.

O działalności, dorobku i planach na przyszłość poszczególnych sekcji opowiedziały Krystyna Frąszczak, prezes UTW, Janina Szul i Helena Pilecka. W otoczeniu prac malarskich powstałych na zajęciach sekcji plastycznej swoją twórczość poetycką, zamieszczoną w tomiku poetyckim „Myśli nasze, drogi nasze” zaprezentowały Małgorzata Gospodarczyk, Alicja Młynarczyk, Renata Polecka i Zofia Ziemba.

plakatwieczr