Wspaniałe spotkanie muzyczne miało miejsce 16 maja bieżącego roku w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnobrzegu. Na widowni zasiedli uczestnicy I Tarnobrzeskiego Turnieju Warcabowego Stupolowego Niewidomych i Słabowidzących "O Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzeg". A pięknie koncertowali uczniowie Niepaństwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Tarnobrzegu, funkcjonującej od 2001 roku. W tej najmniejszej i najmłodszej szkole muzycznej założonej i prowadzonej przez dyrektora Krzysztofa Zwierzyńskiego uczy się około 20 osób w wieku od 7 do 20 lat. Część uczniów zaprezentowała w bibliotece swoje umiejętności wokalne, wykonując ambitny repertuar Lizy Minelli. Krystyny Prońko, Anny Szałapak i innych znanych pieśniarzy. Koncert wzbudził ogromne emocje odbiorców, ludzi z dysfunkcją wzroku. Młodzi wokaliści - Iwona Papka, Paulina Mańkowska, Aneta Mazur, Magda Papka, Diana Belechowicz, Ewelina Juda, Justyna Mazur, Agnieszka Pietrzyk, Paweł Lis, wspomagani przez występującego gościnne proboszcza Sanktuarium w Sulisławicach, księdza Mariusza Mazura - wzbudzili podziw i wielką sympatię słuchaczy swoim profesjonalizmem oraz doskonałą, aktorską interpretacją utworów. Natomiast młodzieńcza bezpretensjonalność i spontaniczność wykonawców wytworzyła niepowtarzalny, ciepły i bliski kontakt z liczną publicznością.