Galeria "Okno" prezentuje drugą wystawę prac Jana Chmielowca "Fotokreacje". Ekspozycję tworzą fotografie powstałe na przełomie 2008/2009 roku. Tym razem autor zdjęć zainteresował się techniką fotomontażu. ..."Bawię się kształtem, barwą, światłem tworząc odrealnione obrazy. Większość moich prac jest pewnego rodzaju dialogiem wewnętrznym, odnajdywaniem siebie w świecie przemocy, strachu, biedy, obłudy. Jest lękiem przed nieuchronnym przemijaniem czasu naszego życia"....

Jan Chmielowiec mieszka i pracuje w Tarnobrzegu. Z wykształcenia inżynier mechanik. Jego ukochanym tematem są Bieszczady - zwłaszcza ludzie i pejzaże. Fotografia to nie jedyna dziedzina sztuki w której autor tworzy. Są nią też rzeźba, malarstwo, grafika komputerowa.
Wystawę można zobaczyćod 20 maja do 15 czerwca 2009 roku Autor zaprasza również na swoją stronę internetową www.yohn.yoyo.pl