Galeria "OKNO"
prezentuje prace Rafała Rozmusa

"Ptaki Tarnobrzega"

"Ptaki Tarnobrzega" to pierwsza w Galerii "Okno" wystawa Rafała Rozmusa, laureata konkursu "Zdjęcie Roku 2008"
Autor mieszka i pracuje w Tarnobrzegu. Należy do Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego. Od wielu lat jego pasją jest fotografia przyrodnicza. Zainteresowanie to zrodziło się z chęci przeżycia przygody i potrzeby samokształcenia.

Ekspozycja to tylko mały fragment z bogatej kolekcji ptaków, jakie udało mu się sfotografować w Tarnobrzegu, w samym mieście, nad Wisłą i w bliskiej jego okolicy. Na zdjęciach znalazły się ptaki pospolite, mniej znane i te pod ochroną. Aby je uchwycić w obiektywie, fotografujący musiał uzbroić się w cierpliwość i wiele godzin spędzić na czatach, w ukryciu.      afał Rozmus należy do grona osób, dla których piękno i bogactwo otaczającej nas przyrody nie jest obojętne, o czym można się przekonać oglądając fotografie, na których zapisana została wnikliwa obserwacja i wrażliwość twórcy na otaczający go świat.
Wystawę można oglądać od 17 czerwca do 13 lipca 2009 r. Autor zaprasza również na swoją stronę internetową /www.RafalRozmus.Tarnobrzeg.pl/