Już po raz czwarty z Czytelnikami Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu spotkał się Jerzy Illg- redaktor naczelny Wydawnictwa ZNAK. Tak samo jak podczas wcześniejszych spotkań sala odczytowa wypełniona byłą słuchaczami po same brzegi, a kolejka po autograf sięgała drzwi .
Tym razem Jerzy Illg zaprezentował się jako autor książki ''Mój Znak'', która ukazała się niedawno na księgarskich półkach. Wydanie jej zbiegło się z dwiema rocznicami: 25 - leciem pracy Autora w Wydawnictwie oraz 50 - leciem istnienia ZNAKU
Spotkanie rozpoczął Grzegorz Kociuba ,tarnobrzeski krytyk literacki i poeta , recenzją , którą zatytułował '' ZNAKomite opisanie Znaku '', recenzją, która jednocześnie wprowadziła zebranych w niecodzienny klimat wieczoru. A sama książka ..
'' to ukłon w stronę wielu znakomitych postaci jakie spotkałem w swojej pracy. To krótki opis ich prywatności, ale bez żadnej zbędnej agresji. To książka o życiu najsłynniejszych literatów Polskich i świata, to wyraz wdzięczności dla tych osób.'' tak o swojej publikacji wyraził się autor.
Jerzy Illg z dużą dozą humoru opowiadał o swoich kontaktach z najwybitniejszymi ludźmi pióra, z którymi miał okazję się spotkać. Zręcznie wplatając w tę opowieść anegdoty z własnego życia, doprowadził uczestników spotkania do śmiechu aż do łez.