21.01.2010 - 12.02.2010

Wystawa „Fotografia wielkoformatowa – druk cyfrowy

Fotografia wielkoformatowa – druk cyfrowy” to tytuł nowej wystawy otwartej 21 stycznia br. w Miejskiej Bibliotece Publicznej im dr. M. Marczaka w Tarnobrzegu.

Na wystawie przygotowanej przez Drukarnię Cyfrową Neiko Plus na szczególną uwagę zasługują ogromne panoramiczne fotografie Tarnobrzega i okolic, których urok został wyeksponowany i podkreślony dzięki technicznym możliwościom obróbki cyfrowego obrazu.

Niektóre z prezentowanych zdjęć ,dają możliwość zobaczenia znanych wszystkim tarnobrzeżanom miejsc z zupełnie innej perspektywy tak jak w przypadku panoramy Tarnobrzega zrobionej z dachu gmachu sądu.

Imponujące zdjęcia to nie wszystko co zaoferowali zwiedzającym twórcy wystawy. Drukarnia Neiko, oprócz druku wielkoformatowego, specjalizuje się również w niskonakładowym druku książek, plakatów, wizytówek, kalendarzy. Na wystawie zaprezentowano najnowsze wydawnictwa regionalne m.in. album autorstwa dr. Tadeusza Zycha poświęcony oddziałowi partyzanckiemu „Jędrusie”, wiersze Grzegorza Kociuby, Bibliografię Tarnobrzega wydawaną przez Miejską Bibliotekę Publiczną w Tarnobrzegu, których druk wykonała drukarnia Neiko.