18.02.2010 - 12.03.2010

ESTEKA .... to już siedem lat

W  dniach od 18 lutego do 12 marca br. prezentowana była wystawa  ukazująca  dorobek siedmioletniej działalności Stowarzyszenia ESTEKA.

Działalność stowarzyszenia dla większości tarnobrzeżan kojarzy się głównie z organizacją  wypoczynku letniego  dla dzieci i młodzieży oraz Paradą Mikołajów. Ale to nie jedyne formy działań. O wielu inicjatywach,  tych większych i mniejszych można było dowiedzieć z bogatej dokumentacji zdjęciowej. Zaprezentowano również stroje rycerskie i kawaleryjskie, w których  członkowie stowarzyszenia występują podczas żywych lekcji historii lub świąt państwowych.

Dużą część ekspozycji poświęcono realizacji projektu budowy Ośrodka Hipoterapii w Tarnobrzegu.

Uroczyste otwarcie wystawy połączone z prezentacją projektu budowy Ośrodka Hipoterapii i pokazem walk rycerskich odbyło się 18 lutego br. w sali odczytowej MBP.