10.12. 2010 - 12.01.2011

“Grudniowy kolaż” to zimowa kompozycja prac 21 twórców związanych z Tarnobrzegiem i okolicą.

Ekspozycję tworzą obrazy olejne, akwarele, fotografie, rzeźby. Zima i jej piękno, tęsknota za latem to tematy, które można zobaczyć na wystawie. Chmury Marii Bobrowskiej, ptaki Piotra Morawskiego i Rafała Rozmusa, baśniowe drzewa Mirosława Mietły, surrealistyczna fotografia Wiktora Bednarczuka, symboliczne zdjęcia Anny Kos, akwarele Marioli Gadowskiej, kwiaty Anny Ziółkowskiej, Haliny Całki, Anny Karaś, Małgorzaty Wójtowicz, Doroty Pelc, zima ze starych obrazów Janiny Bańki i Marii Ostaszewskiej, miasta Danuty Winkler, Jadwigi Toś-Pelc, pejzaże Anny Werhun i Marii Pelc, “znalezione nad morzem” rzeźby Kazimierza Kohyta, kompozycje zimowe Urszuli Burlikowskiej złożyły się na grudniową układankę w Galerii “Okno”

Wystawę można oglądać od 10 grudnia 2010 roku do 15 stycznia 2011 roku