Trochę zimy, trochę lata...." odnaleźć można na nowej wystawie w Galerii "Okno". Tytuł trochę przewrotny ale adekwatny do panującej pogody i tematyki prezentowanych prac tarnobrzeskich twórców.
Pokazane zostały obrazy olejne, akwarele, pastele, rysunki, malarstwo na szkle, fotografie. W letnich pracach przeważają kwiaty, pejzaże, elementy przyrody. W zimowych możemy podziwiać zimę w górach i okolicach miasta. Nie zabrakło też motywów wiosennych, a także portretów i scen historycznych.
W marcowej wystawie wzięło udział 15 twórców. Swoje prace pokazali: Bogdan Myśliwiec, Piotr Morawski , Rafał Rozmus, Jan Chmielowiec, Robert Niedbałowski, Małgorzata Woźniak, Partycja Kałdon, Mariola Gadowska, Renata Niedbałowska, Sławomir Gurdak, Dorota Mycek, Mirosław Tarkowski, Helena Pilecka, Szczepan Rodewald, Jan Germański.

Ekspozycja w Galerii czynna jest od 8 marca do 30 marca 2006 r.