Dwunasta wystawa w Galerii "Okno" nosi tytuł "Wiosenny spacer". Do obejrzenia swoich prac - tych najnowszych i tych starszych zapraszają twórcy związani z Tarnobrzegiem.
Stanisław Lubacz, nawiązując do tematyki świąt wielkanocnych i wydarzeń kwietniowych, wykonał ciekawe prace w miedzi. Jan Paweł II i nie tylko był inspiracją Sławomira Gurdaka. Szczepan Rodewald w specyficzny sposób odkrywa ciemne strony ludzkiego życia. Zwykłe i codzienne zmaganie z losem jest tematem pracy Stanisława Mityka. Fascynującą i ciekawą przyrodę możemy ujrzeć w fotografiach Piotra Morawskiego i Jana Chmielowca. Motywy roślinne pojawiają się w pracach Heleny Pileckiej i Mateusza Gurdaka. Architekturę odkrywają dla nas Anna Zwiefka i Mariola Gadowska. Akwarelowe pejzaże to prace Jana Germańskiego. Renatę Niedbałowską zafascynowała twórczość innych malarzy. Postać kontrowersyjna pojawia się w pracy Doroty Mycek. Maski "Miecze" Kazimierza Kohyta to zaskakująca i odkrywcza obserwacja ludzkich charakterów i temperamentów.

Wystawę można zobaczyć w Galerii "Okno" w dniach od
12 kwietnia do 8 maja 2006 r.