"Wakacyjna impresja" to wystawa, na którą złożyły się prace /obrazy, rzeźby/ tematycznie zbliżone do pory roku, w której zostały wystawione w Galerii "Okno".
Autorki kwiatowych kompozycji Helena Pilecka i Anna Zwiefka uchwyciły ich piękno i bogactwo. Podróżując po Polsce zachwycamy się ciekawymi miejscami, krajobrazami. Te bliższe i dalsze okolice znalazły się w pracach Marii Bobrowskiej, Marioli Gadowskiej, Jana Germańskiego. Dla uważnego obserwatora przyrody, zwłaszcza fotografa nic się nie ukryje. Swoje odkrycia prezentują Piotr Morawski i Rafał Rozmus. Z darów natury powstały prace Tadeusza Machały, Mariana Kosiora i Kazimierza Kohyta. Wakacje mogą być inspiracją do namalowania ludzi. Na wystawie znalazły się portrety wykonane przez Stanisława Mityka i Elżbietę Brodę. Temat tryptyku /trzech obrazów/ Małgorzata Woźniak potraktowała bardzo nastrojowo i osobiście.

Ekspozycję prac tarnobrzeskich twórców można oglądać
od 26 czerwca do 29 lipca 2006 r.