Bogactwo formy, tematów i technik twórczości plastycznej prezentowanej w Galerii "Okno" Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu przyciąga uwagę przechodniów.
Wystawę "Różne tematy" tworzą prace: Marii Bobrowskiej, Joanny Dąbrowskiej-Iskry, Marioli Gadowskiej, Beaty Michalskiej, Heleny Pileckiej, Anny Wdowiak, Jana Decowskiego, Stanisława Dziubaka, Mariana Kosiora, Stanisława Lubacza i Stanisława Mityka.  Wśród prac dominują interesujące kolorystycznie obrazy olejne, pastele i akwarele. Równie ciekawe są prace z wikliny pod tajemniczym tytułem "Trzy po trzy". Na wyobraźnię widzów inspirująco działa artystyczna metaloplastyka i samotna rzeźba "Pastuszek" wg obrazu Józefa Chełmońskiego.  Wystawa wzbogaca wrażliwość i wyobraźnię, skłania do zadumy i refleksji, zachęca do poszukiwania tożsamości i własnego miejsca w życiu.