Mali czytelnicy z osiedla Dzików urządzili, w Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnobrzegu, imprezę imieninową swoim wiernym przyjaciołom, pluszowym misiom. Okazją był Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony 25 listopada. Solenizantów było wielu, gdyż całkiem spora gromadka dzieci przyniosła małe i duże niedźwiadki: brunatne, polarne, koala i pandy w całej okazałej gamie kolorów. A wszystkie uśmiechnięte i szczęśliwe, bo kochane przez dzieci za dyskrecję powierzonych sekretów, za możliwość przytulenia się i zwierzenia ze swoich trosk i kłopotów. Kartą wstępu na przyjęcie był własnoręcznie wykonany przez dzieci portret solenizanta. Wszystkie misie obdarowane zostały bajecznie kolorowymi laurkami z gorącymi życzeniami. Podarki były tak urocze, że w czasie spotkania ogłoszono konkurs na najatrakcyjniejszą laurkę. Do jury poproszono rodziców, którzy mieli nie lada kłopot z wyborem najładniejszej. Po długich obradach uznano, iż wszystkie prace zasługują na nagrodę i wyeksponowanie na pokonkursowej wystawce.
Pamiętano także o ogólnopolskiej akcji "Cała Polska czyta dzieciom", dlatego w czasie obrad jury, Dyrektor MBP - Stanisława Mazur czytała dzieciom opowiadania o misiach. Później były słodycze i wiele innych atrakcji. Solenizanci częstowali gości miodowym ciastem, dzieci rywalizowały w konkursie "wylizywanie miodku ze spodków" i rozwiązywały kalambury o misiach. Każdą konkurencję nagradzano "małym co nieco", czyli słodyczami. Wspólna pamiątkowa fotografia utrwaliła mile spędzony czas, przyjemne wrażenia i emocje.

.