17.01. 2011 - 15.02.2011

"PEJZAŻE GÓRSKIE" - Agnieszki Burczy

Agnieszka Burczy – z wykształcenia pedagog. Mieszka w Tarnobrzegu. Członkini Tarnobrzeskiego Towarzystwa Fotograficznego; laureatka konkursu “Zdjęcie Roku 2010” organizowanego przez TTF przy współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną w Tarnobrzegu.

Ma na swoim koncie jedną wystawę indywidualną pt: ”Górskie Zakątki” zorganizowaną w Tarnobrzeskim Domu Kultury oraz kilka wystaw zbiorowych np. „Polski Bronx”, „Tarnobrzeg w fotografii”. Prezentowała swoje prace również podczas VIII Podkarpackich Konfrontacji Fotograficznych.

Autorka połączyła pasję jaką jest zamiłowanie do górskich wędrówek z ich fotografowaniem. Prezentowane prace zawierają ponad 30 pejzaży górskich wykonanych podczas licznych wędrówek po Tatrach, Bieszczadach i Karkonoszach. Tematem prac są rozległe panoramy, a także schroniska, flora i fauna nieodłącznie wpisane w górski krajobraz.

Wystawę można oglądać od 17 stycznia do 15 lutego 2011 r.