21 lutego br. wznowiła działalność Filia nr 5 przy ul. Warszawskiej 310 b, os. Wielowieś.

Filia w Wielowsi czeka na czytelników

Uprzejmie informujemy, że po długiej przerwie spowodowanej powodzią, wznowiła swoją działalność Filia nr 5 MBP przy ul. Warszawskiej 310 b na osiedlu Wielowieś. Uroczyste otwarcie wyremontowanych przez Urząd Miasta pomieszczeń odbyło się 21 lutego br. z udziałem Prezydenta Miasta Tarnobrzega – Norberta Mastalerza.

Pomieszczenia Filii wyposażone zostały w nowe funkcjonalne meble, sprzęt biblioteczny i komputerowy. Na ten cel przeznaczono ponad 12 tys. złotych. Środki pochodziły z odszkodowania wypłaconego przez firmę ubezpieczeniową, dotacji celowej przekazanej przez Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz budżetu MBP.

I jeszcze jedna dobra wiadomość dla czytelników. W Filii czekają nowe, wartościowe książki, zakupione z dotacji Centrum Edukacji Obywatelskiej oraz przekazane nieodpłatnie przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego a także systematycznie uzupełniane ze środków Biblioteki. Zapraszamy do korzystania z usług Filii.