Spotkanie głośnego czytania w Przedszkolu nr 1 w Tarnobrzegu - Filia nr 2 /Siarkowiec/

Przedszkole nr 1 w Tarnobrzegu od lat organizuje spotkania głośnego czytania w ramach akcji „Cała Polska Czyta Dzieciom”, regularnie zapraszając w swoje progi czytających gości. Dotychczas to  przedszkolaki systematycznie odwiedzały filię uczestnicząc w lekcjach bibliotecznych i spotkaniach głośnego czytania Tym razem zaproszenie otrzymała bibliotekarka Sylwia Bornos z  Filii nr 2 MBP. Pani Sylwia przeczytała milusińskim  wiersze Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Została również zaproszona do prac  jury oceniającego twórczość plastyczną maluchów  inspirowaną poznanymi utworów. Wiele wzruszenia bibliotekarce dostarczyła  piękna, wiosenna laurka wykonana przez małych gospodarzy imprezy, którą  serdecznie podziękowali za odwiedziny.