28.09.2011 - 31.10.2011

Galeria “Okno”
prezentuje prace tarnobrzeskich twórców
"W kolorach jesieni"

Oglądając wystawę ”W kolorach jesieni” można odnaleźć ciepło i różnorodność “polskiej złotej jesieni”. Bogata paleta począwszy od fioletów, poprzez czerwienie, pomarańcze, żołcie, ciepłe zielenie, brązy, biele i czernie znalazła się w obrazach, rysunkach, kolażach, fotografiach a nawet w rzeźbie miniaturowej prezentowanej w Galerii “Okno”.

Czternaścioro tarnobrzeskich twórców stworzyło ekspozycję o różnej tematyce. Kwiaty namalowały Małgorzata Wójtowicz, Anna Werhun, Halina Całka, Jadwiga Toś-Pelc. Przyrodę i pejzaże uwiecznili Zofia Kniaź, Maria Bobrowska, Jan Decowski, Mirosław Mietła. Architektura to dzieło Danuty Winkler a własne kompozycje i obserwacje znalazły się w pracach Patrycji Krakowiak, Łukasza Saturczaka i Kazimierza Kohyta.