http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 24 Kwietnia 2015

“Z wiosennego szkicownika” to druga wystawa w Galerii “Okno”, która się wpisuje się w zieloną porę roku...

Dziewiętnastu tarnobrzeskich twórców pokazało prace w różnych technikach: płaskorzeźby, metaloplastyka, korzenioplastyka, fotografia, malarstwo. Kwiaty, pejzaże, ptaki, własne inspiracje to motywy wiosenne przewijające się w obrazach. Znalazły się też inne tematy - historia, architektura, abstrakcje, przyroda. Autorami prezentowanych prac są: Leszek Kwiatkowski, Jadwiga Toś-Pelc, Adam Węcowski, Stanisław Lubacz, Zofia Kniaź, Urszula Krzemyk, Daria Krzyżanowska, Małgorzata Wójtowicz, Krystyna Michałeczko, Ewa Chciuk, Jan Milcz, Ludmiła Dziuba, Marian Dobrowolski, Halina Całka, Anna Werhun, Czesław Korczak, Emilia Grzywacz, Patrycja Krakowiak, Mirosław Mietła.
    Wystawę można oglądać od 16 kwietnia do 15 maja 2015 roku.

KONKURSU RECYTATORSKIGO

ENTLICZEK-PENTLICZEK”