http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 22 Maja 2015

„Przynieś, wymień, przeczytaj”

KONKURSU RECYTATORSKIGO

ENTLICZEK-PENTLICZEK”

WIERSZE JANA BRZECHWY

Pierwsza wymiana książek, która odbyła się w naszej bibliotece pod hasłem „Przynieś, wymień, przeczytaj”  była okazją dla jej uczestników do pozyskania nowych, interesujących książek. Biorące w niej udział osoby, z dużym zainteresowaniem przeglądały przyniesione przez innych książki. Każdy z uczestników znalazł coś dla siebie i wzbogacił swoją bibliotekę domową.

Rozstrzygnięty został  również konkurs na uzupełnienie hasła XII Tygodnia Bibliotek „Wybieram bibliotekę”. Komisja konkursowa, spośród nadesłanych wypowiedzi wybrała 3 najlepsze i nagrodziła ich autorów przyznając 1 miejsce Annie Łukaszek, 2 miejsce Kacprowi Solarskiemu i 3 miejsce Aleksandrze Sawie. Ponadto przyznała również 2 wyróżnienia: dla Barbary Grąz i Elżbiety Rzucidło oraz wyróżnienie grupowe dla Środowiskowego Domu Samopomocy w Tarnobrzegu. Autorzy pozostałych wypowiedzi otrzymali upominki książkowe.