http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 03 Lipca 2015

„Z wakacyjnego podróżowania”

KONKURSU RECYTATORSKIGO

ENTLICZEK-PENTLICZEK”

WIERSZE JANA BRZECHWY

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

„Z wakacyjnego podróżowania” - tak zatytułowana została lipcowa wystawa w Galerii „Okno”. Dziewiętnaście osób wystawia swoje prace w różnej technice i tematyce.
    Ekspozycję tworzą fotografie Pawła Mazura i Czesława Korczaka, ręcznie szyte lalki Doroty Stadnik, rzeźby Jana Milcza i Leszka Kwiatkowskiego, który jest również autorem akwarel. W większości jednak w oknie króluje malarstwo na płótnie i papierze, pojawia się również rysunek. Inspiracją powstałych obrazów jest: przyroda, szczególnie kwiaty, miejsca odwiedzane w czasie wakacyjnych podróży, obrazy wielkich mistrzów i oryginalne własne pomysły. Oprócz wymienionych osób prezentują swoje prace: Ewa Chciuk, Emilia Grzywacz, Daria Krzyżanowska, Anna Werhun i jej wnuczki, Teresa Makowska, Halina Wiącek, Renata Niedbałowska, Danuta Winkler, Dorota Pelc, Zofia Kniaź, Halina Całka, Ludmiła Dziuba.
    Wystawę można oglądać od 3 do 31 lipca 2015 r.