http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 03 czerwca 2015

"Książkę podarujesz - uśmiech dziecka zyskujesz". W Filii nr 2 ...

KONKURSU RECYTATORSKIGO

ENTLICZEK-PENTLICZEK”

WIERSZE JANA BRZECHWY

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE

W Filii nr 2 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. Michała Marczaka, zlokalizowanej przy ul. Kopernika 5, odbyło się 2 czerwca br. podsumowanie akcji „Książeczkę podarujesz – uśmiech dziecka zyskujesz”. Pomysłodawcą akcji był Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Tarnobrzegu. Miejska Biblioteka Publiczna włączyła się do akcji i przeprowadziła zbiórkę książek wśród czytelników dla podopiecznych MOPR. Czytelnicy bardzo chętnie przekazywali książki. W ciągu miesiąca zebrano ponad 300 woluminów, którymi obdarowano ponad 40 dzieci. Przebywające w Filii dzieci wraz z rodzicami zapoznały się z jej działalnością oraz wzieły udział w pogadance na temat roli książki w życiu czlowieka, przeprowadzonej przez Elżbietę Miernik- Krukurkę – dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie i Alinę Byczek – kierownika Filii nr 2.