http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 19 czerwca 2015

„Z KSIĄŻKĄ NA WALIZKACH” IX PODKARPACKIE SPOTKANIA PISARZY Z MŁODYMI CZYTELNIKAMI pod hasłem „Podróż z historią i legendą

„ Z książką na walizkach” to akcja prowadzona przez Wojewódzką i Miejską Bibliotekę Publiczną w Rzeszowie wspólnie z Wydawnictwem Literatura. Jej ideą jest popularyzacja literatury i czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży jak również umożliwienie im bezpośredniego kontaktu z pisarzami. Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu już od czterech lat uczestniczy w Podkarpackich Spotkaniach Pisarzy z Młodymi Czytelnikami „Z książką na walizkach”. W ramach akcji  w Tarnobrzegu gościli najpopularniejsi autorzy  książek dla dzieci :Kazimierz Szymeczko, Paweł Beręsewicz, Natalia Usenko i Agnieszka Frączek. W tym roku, 19 czerwca, z młodymi Tarnobrzeżanami spotkał się Paweł Wakuła rysownik i ilustrator a przede wszystkim autor bardzo poczytnych wśród dzieci książek.„Co w trawie piszczy”, „Kajtek i Yetik”„O czym szumi las” to tylko kilka z tytułów po które chętnie sięgają młodzi czytelnicy.