Mikołaj  w FILII nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Michała Marczaka w Tarnobrzegu. Kolejny już raz dzieci z tarnobrzeskiego Koła Polskiego Związku Niewidomych spotkały się z Mikołajem, tym razem w Filii nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr Michała Marczaka w Tarnobrzegu.

Wraz z Mikołajem na dzieci czekały panie bibliotekarki; Monika Sadkowska, Maria Świerszcz, Iwona Ziemba, Teresa Rawska, Alina Szczepanik oraz przewodnicząca Koła, pani Wiesława Marzec. Gościem honorowym spotkania był Grzegorz Kiełb – Prezydent Tarnobrzega. Przed spotkaniem z Mikołajem dzieci wzięły udział w konkursach, grach, zabawach prowadzonych przez panie bibliotekarki. Po dość długim oczekiwaniu, licznych przywoływaniach Mikołaj przybył z bogatymi prezentami. Tradycyjnie już wręczaniu prezentów towarzyszyła krótka rozmowa dzieci z Mikołajem, recytacja wierszy, popisy wokalne. Sponsorzy spotkania a byli to Karabela Spółka z o.o., Kusztar Spółka z o.o z Chmielowa, Piekarnia Karolina, Zespół Szkół Społecznych nr 1 im. Hetmana Jana Tarnowskiego w Tarnobrzegu, Okręg Podkarpacki i Zarząd Koła Polskiego Związku Niewidomych w Tarnobrzegu zadbali nie tylko o prezenty ale również zapewnili dla uczestników mikołajkowego spotkania słodki poczęstunek.