Walentynkowe przedstawienie
"KOPCIUSZEK XXI WIEKU"

14 lutego 2014 (piątek) , godz. 12.30

Święto zakochanych przypadające 14 lutego, potocznie zwane walentynkami, to wspaniała okazja aby w ciekawy i niekonwencjonalny sposób wyrazić miłość i sympatię do innych. Dlatego dzień ten wyzwala zarówno pokłady twórczości drzemiące w „artystach”, jak i  ekspresję w jej przedstawieniu.

W Filii nr 1 z takim wyzwaniem zmierzyli się uczniowie z klas od III do VI ze Szkoły Podstawowej nr 10, przedstawiając inscenizację „Kopciuszek XXI wieku”, przygotowaną pod kierunkiem nauczycielek : Danuty Drałus, Iwony Bogumił i Jolanty Chamery.

Uwspółcześniona wersja znanej wszystkim baśni o poszukiwaniu, wbrew przeciwnościom losu, tej jedynej, prawdziwej miłości zawierała dużo humorystycznych dialogów, śpiewu i tańca ,czyniąc ją ciekawą w odbiorze. Gra młodych artystów została bardzo entuzjastycznie przyjęta przez widownię, którą najliczniej reprezentowali uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Swoją sympatię i podziękowanie dla występujących rówieśników wyrazili wręczając im na zakończenia słodkie walentynki.