http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 09 czerwiec 2014

Galeria "Okno" -
MŁODZI TARNOBRZESCY
TWÓRCY

29.05.2014 - 30.06.2014

Czerwcowa wystawa “Młodzi tarnobrzescy twórcy” w Galerii “Okno” jest prezentacją prac ludzi, których przygoda ze sztuką się dopiero zaczyna. Kto z nich w przyszłości z pasji tworzenia odnajdzie swój sposób na życie – zobaczymy. Ich zmagania z materią i sprawnością manualną można zobaczyć na wystawie. Dominuje rysunek – ekspresyjny Michała Kołodzieja, mocny Joanny Mazur, delikatny Darii Krzyżanowskiej, dokładny Konrada Kwiatkowskiego i Karoliny Dobrowolskiej, hiperrealistyczny Kamila Jasińskiego. Ekspozycję tworzą również obrazy namalowane przez Małgorzatę Wójtowicz, Katarzynę Zimnicką, Łukasza Saturczaka, Annę Stec, Monikę Wszołek, akwarele Weroniki Trzpis, akryle Moniki Kwiatkowskiej. Tematyka prac jest bardzo różna – portrety, martwa natura, tematy inspirowane pracami innych twórców, własne kompozycje i przemyślenia.

Wystawę można oglądać od 29 maja do 30 czerwca 2014 roku