24.01.2013 godz. 14.00 Filia nr1 /os. Serbinów/

w wykonaiu uczniów
Państwowej Szkoły Muzycznej  I Stopnia
w Tarnobrzegu

Od lat, w okresie świątecznym, w Filii Bibliotecznej nr 1 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. dr. M. Marczaka,  odbywają się koncerty kolęd. Również w tym roku, 24 stycznia, w oddziale muzyczno-fonograficznym gościliśmy ze świątecznym repertuarem uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I Stopnia w Tarnobrzegu. W czasie już dziesiątego koncertu usłyszeliśmy znane i lubiane interpretacje kolęd. Zgromadzeni w bibliotece czytelnicy i sympatycy wysłuchali 13 młodych muzyków: Mariannę Cyma /skrzypce/, Julię Janusz /klarnet/, Monikę Kozieja /instrumenty klawiszowe/, Sylwestra Kozieja /akordeon/, Piotr Lichota /klarnet/, Milena Markiewicz /skrzypce/, Błażej Pałkus /klarnet/, Adrian Płodzień /gitara/, Julia Roman /gitara/, Zosia Ryś /wiolonczela/ przy akompaniamencie Pani Ewy Ryś, Tomasz Sokołowski /gitara, śpiew/, Zuzanna Trzaska /skrzypce/, Kamil Widuch /akordeon, gitara/.