http://mbp.tarnobrzeg.pl/templates/redevo_aphelion/images/icon_date.gif Wprowadzono, 28 czerwiec 2013

Galeria "Okno" -
Koloryt Lata
25.06.2013 - 26.07.2013

W Galerii “Okno” prace 16 tarnobrzeskich twórców – obrazy, rysunki, akwarele, fotografie, rzeźby, lalki ręcznie szyte stworzyły obecną wystawę “Koloryt lata”.

Odnaleźć na niej można kwiaty, przyrodę, pejzaże, architekturę, martwą naturę, portrety, własne przemyślenia, kopie znanych i nie znanych obrazów.
Są akwarele Katarzyny Zimnickiej, Emilii Grzywacz i Leszka Kwiatkowskiego, który jest również autorem rzeźb. Przytulanki z materiału uszyła Dorota Stadnik. Kolorowy świat motyli umieścił w kadrze Mirosław Mietła, na zdjęciach Czesława Korczaka odnajdujemy klimat pejzaży tarnobrzeskich okolic. W obrazach  Anny Werhun, Marii Bobrowskiej i Doroty Pelc (autorki ikon) pojawiają się letnie krajobrazy. Kwiaty namalowały Zofia Kniaź, Ewa Chciuk, martwą naturę Mariola Gadowska. Twarze, postacie, które można  zobaczyć na wystawie uwieczniła Małgorzata Wójtowicz, Anna Stec, Halina Całka, Konrad Kwiatkowski – autor projektów graffiti.
Wakacyjną wystawę można oglądać od 25 czerwca do 26 lipca 2013 r.