Galeria „Okno” prezentuje wystawę prac tarnobrzeskich twórców „Wakacyjne malowanie”.

To zbiór różnego rodzaju technik plastycznych wykorzystanych w twórczości przez autorów. Ekspozycję tworzą: fotografie Pawła Mazura i Mirosława Mietły, minirzeźby Kazimierza Kohyta, ręcznie szyte lalki Doroty Stępień, grafiki Barbary Komanieckiej, obrazy olejne Jadwigi Toś-Pelc i Jolanty Dąbrowskiej-Iskry, akwarele Leszka Kwiatkowskiego i Stanisławy Mackiewicz, rysunki Darii Krzyżanowskiej i Henryka Welsynga.
Lato to pora roku, kiedy można zająć się swoją pasją bez oglądania się na czas. Tematów i wrażeń nie brakuje. Kwitną kwiaty, przyroda pozwala na odkrywanie jej bogactw, można wędrować i zwiedzać i bywać w ciekawych miejscach, spotykać interesujących ludzi, uczestniczyć w ekscytujących wydarzeniach. Wakacyjne wrażenia uchwycone aparatem, pędzlem, ołówkiem, dłutem… można oglądać od 8 sierpnia do 2 września 2016 r.