bajka page 001

7 kwietnia 2017 r. odbyła się uroczystość wręczenia nagród laureatom konkursu plastycznego „Moja ulubiona bajka”. Konkurs był jedną z form towarzyszących prezentacji wystawy  „Wilk i Zając - ja ci pokażę”. Pracownicy Biblioteki zadbali o to, by uroczystość przebiegła w bajkowej atmosferze.

Po krótkiej prezentacji ekspozycji, dzieci zaproszone zostały do zgaduj – zgaduli „Jaka to bajka”, przygotowanej  w oparciu o prace konkursowe. Następnie wysłuchały fragmentu utworu, który był najchętniej ilustrowany przez uczestników konkursu. Na zakończenie poznano laureatów wyłonionych spośród 85 uczestników konkursu:

Grupa  6 -7 lat

I miejsce         Julita Czarnecka

II miejsce        Emilia Palęga

III miejsce      Julia Sokół

wyróżnienie    Wiktoria Kozioł

Grupa 8-9 lat

I miejsce         Maja Guściora

II miejsce        Adam Kosior

III miejsce      Natalia Przykaza

wyróżnienie    Julia Biało

wyróżnienie    Oliwia Jagiełło

Nagrody laureatom wręczyli  Przemysław Rękas – Sekretarz Miasta Tarnobrzega i Stanisława Mazur – Dyrektor Biblioteki.

bajka page 001