nprcMiło nam poinformować, że Miejska Biblioteka Publiczna im. dr. Michała Marczaka w Tarnobrzegu otrzymała dofinansowanie w wysokości 37100,00 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa 2.0 na lata 2021-2025.

Priorytet 1 Poprawa oferty bibliotek publicznych, Kierunek interwencji 1.1 Zakup i zdalny dostęp do nowości wydawniczych. Zadanie, którego całkowita wartość wynosi 106000,00 zł, Biblioteka zobowiązana jest zrealizować do 30 listopada 2023 roku.

Zachęcamy naszych czytelników do uczestnictwa w kształtowaniu księgozbioru Biblioteki i składania swoich propozycji zakupu bezpośrednio u bibliotekarzy lub wysyłając na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź poprzez formularz kontaktowy na stronie internetowej Biblioteki.

rcbn